Kurumsal
İştiraklerimiz

BV Portföy

Bireysel ve kurumsal yatırımcılara yönelik Sermaye Piyasası Kanununa tabi yatırım fonlarının kuruluşu ve yönetimi alanında hizmet sunan BV Portföy’ün odağında teknoloji vardır. BV Portföy teknoloji şirketlerine yatırım yapan girişim sermayesi yatırım fonları ile portföyü teknoloji odaklı paylardan oluşan tematik yatırım fonları kurmaktadır.

Yeni nesil teknolojilere dayalı ve bu teknolojilerle yönetilen fonlar kuran şirket, geleneksel yatırım yaklaşımlarını dönüştürmeye adaydır. Şirket, teknoloji şirketlerine odaklanmış girişim sermayesi yatırım ortaklıklarına portföy yönetim hizmeti de vermektedir.

BV Dijital

Geleneksel sermaye ile kripto dünyası arasında köprüler inşa ediyoruz.

Geleneksel yatırım dünyasından, yenilikçi kripto para dünyasına kaçınılmaz bir değişimin başladığı günümüzde, kişisel ve kurumsal yatırımcılara; kripto para dünyasının siber risklerinden korunmak üzere alınmış maksimum önlemler ve geleneksel piyasalara oranla çok daha yüksek getiri imkanı sunan, kripto para piyasasının olası senaryolarına paralel geliştirilmiş, Dijital Varlık Sepetleri, USD ve kripto para bazında sabit ve mutlak getirili ürünler ile bu piyasaya ilişkin çeşitli hizmetleri, ‘’Maksimum Güvenlik, Optimal Dağılım’’ yaklaşımı doğrultusunda sunan, sadece ülkemizin değil yakın coğrafyamızın da ‘’kurumsal’’ manada tek ‘’Dijital Varlık Saklama’’ yapısıdır.

hiVC

hiVC erken aşama girişimleri kazanan iş modelleri ile buluşturan ve küresel boyutta başarı yakalamalarına önderlik eden erken aşama bir risk sermayesidir.

BOĞAZİÇİ VENTURES

E-BÜLTEN‘E KAYIT OLUN

Mail adresiniz ile Boğaziçi Ventures E-bülten’e kayıt olabilirsiniz.