FIRSATLARLA TANIŞIN
BV Investor Club, sadece üyelerine özel ekosistem ve teknoloji şirketleri ile ilgili bilgiler, değerli veriler ve değerlendirmeler paylaşacaktır.

FIRSATLAR

FIRSATLAR

BV Investor Club, üyelerini BV ekosisteminde yer alan ve gelecek vaat eden girişim ​​şirketleriyle tanıştırmaktadır. Kulüp aracılığıyla üyeler, şirketlere ilişkin bilgilere erişim ve kendi yatırım fırsatlarını diğer üyelerle paylaşma imkânı bulmaktadır. Kulüp üyeleri bilgi akışından yararlanacak ve kurucularla tanışmak için çevrimiçi toplantılara katılma şansını yakalayacaktır. Yatırım tezi hakkında görüş alışverişinde bulunmak, ilgili fırsatların gelişimini destekleyecektir. BV Investor Club, üyelerine yalnızca önceden incelenmiş sofistike tarafların erişim imkânı olan bir buluşma ortamı sunar.

KATILIM

KATILIM

Kulüp üyeleri, belirli ön koşullara tabi olmak kaydıyla, diğer Kulüp üyeleriyle fırsatlar paylaşır. Üyeler, varsa herhangi bir özel hak veya diğer menfaat de dahil olmak üzere, bilgileri paylaşmadan önce fırsata katılımlarını beyan etmelidir. BV Investor Club paylaşılan bilgileri inceler ve uygun görmediği bilgilerin paylaşılmasını engelleme hakkını saklı tutar.

ÖZEL İÇERİK

ÖZEL İÇERİK

BV Investor Club, özel içerik ve değerlendirmeleri Kulüp üyeleriyle paylaşmak için en etkili fikir liderlerinden bazılarını çevrimiçi veya yüz yüze yapılan toplantılarına davet etmektedir. Farklı sektörlerdeki diğer lider markalarla iş birliği yapmak, Kulüp üyelerine ek ayrıcalıkların yanı sıra en değerli içerikleri de sunmaktadır.

GLOBAL ERİŞİM

GLOBAL ERİŞİM

BV Investor Club, melek yatırım ağları ve stratejik yatırımcıların yanı sıra, dünya çapında girişim sermayesi fonları ile iş birliği yapmaktadır. Paydaşlar tarafından fırsatlara ilişkin sağlanan girdi, yönlendirme, rehberlik, içgörü ve değerli bilgiler BV Investor Club platformunda yer almakta ve Kulüp üyeleri ile paylaşılmaktadır. Üyeler bu sayede küresel fırsatlardan da yararlanır.

BV INVESTOR CLUB

ÜYELİK

ÜYELİK

BV Investor Club, üyelik için hiçbir ücret talep etmeyen, referansa dayalı bir platformdur. Tercih edilen başvuru sahipleri, kanıtlanmış bir yatırım geçmişine sahip olmalı veya ekosistemde aktif olan bir kuruluşu temsil etmelidir. Üyeler, Kulüp’te paylaşılan bir fırsattan yararlanmayı seçtiğinde, BV Investor Club standart ücret ve bir performans ücreti talep edecektir. Bu ücretler fırsata göre değişiklik göstermekle birlikte, her zaman şeffaf bir şekilde paylaşılacaktır.
KULÜBE KATILIN

BOĞAZİÇİ VENTURES

E-BÜLTEN‘E KAYIT OLUN

Mail adresiniz ile Boğaziçi Ventures E-bülten’e kayıt olabilirsiniz.