Sanal Fon İhtiyacı

İnsanlar sanal para birimine ve özellikle piyasaya yeni sürülen sanal paraya (ICO) yatırım yapma konusuna ilgi duymaktadır ancak hangilerinin güvenilir olduğunu bilmiyorlar. Sanal para birimine adanmış son derece yetkin bir ekibimiz var. Analistlerimiz yüzlerce ICO projesini araştırıyor, iletişim kanallarını takip ediyor, takımlarının taahhütlerini araştırıyor, röportajlar yapıyor ve hatta imkanları varsa, daha iyi bir karar vermek için yerlerinde ziyaret ediyorlar.

ICO yatırımı son derece risklidir, ancak 100’den fazla kez çoklu değer kazanabilirler. Buradaki kritik husus kazanç ihtimali en fazla olanın seçilmesidir.

Ticaret, kar elde etmenin diğer bir yoludur, ancak profesyonelce yönetilmelidir.
Sanal para birimine yatırım yapılması zor olabilir ve belirli bir seviyede teknik bilgi gerektirir. Bunların güvence altına alınması uzmanlık gerektiren bir diğer zorluktur. Sanal Fon, bireysel yatırımcılar için tüm bu engelleri ortadan kaldırmaktadır.

Fon Stratejisi

Yatırım Sepeti stratejisini uyguluyoruz. Fonun belirli bir kısmıyla Bitcoin, Ethereum gibi başlıca sanal para birimlerine yatırım yapılmaktadır

Fonun bir kısmıysa ticarette kullanılır

Fonun çoğunluğu kazanç vadeden sanal para birimleri ve ICO’lara yatırım yapmakta kullanılır

Ekip

Kazım Akalın

Burak Balık

Bora Çetinoğlu

Serkan Ömerbeyoğlu

Neden girişiminiz ile
başvurmalısınız?

Neden yatırımcı
olmalısınız?

E-Bülten


Copyright 2017 © Bogazici Ventures